Garmini peidetud menüüd, trikid ja nipid

Arutelud Garmin GPS teemadel
Kasutaja avatar

Teema autor
Marmes
Administraator
Administraator
Postitusi: 206
Liitunud: 15. Märts 2017, 17:37
Asukoht: Vahi
GPS: Garmin DriveSmart 76 LMT-D | fenix 5X
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Garmini peidetud menüüd, trikid ja nipid

#1

Postitus Postitas Marmes »

Garmin seadmel on olemas omad trikid, nipid ja peidetud menüüd. Katsuks neid siia välja tuua, niipalju kui õnnestub.

1. Satelliitide tabel - vajuta ja hoia näppu all satelliitside kuvaval ikoonil, kuni satelliite kuvav aken avaneb, mis kuvab kasutusel olevad satelliidid, hetkelise asukoha koordinaadid, kiiruse ja kõrguse info.

2. Tehniline info - vajuta ja hoia näppu kuskil 5-7 sekundit ülal paremal aku ikoonil, avaneb varjatud info, millel kuvatud kõikvõimalik info Garmin seadme kohta, graafikatestid jne.

3. Diagnostika menüüd - reisikompuutri vaates vajuta ja hoia näppu kiirusnäidikul kuskil 5-7 sekundit, avaneb diagnostika aken, kus võimalik kustutada kogu kasutajainfo, rakendada demorežiimi, valida MTP režiimi, vaadata erinevaid logisid jne.

4. Kus ma olen? - kaardi vaates kliki auto ikooni peale, avaneb aken, mis kuvab info sinu koordinaatide kohta, lähima risttee ja lähima aadressi. Paremas tulbas kuvatakse haiglad, politseijaoskonnad, bensiinijaamad.

5. RAW andmete logimine ja mahamängimine - see ei pruugi toimida kõigil seadmetel. Kliki kaardivaates auto ikoonile ja too esile menüü "Kus ma olen". Seejärel kliki järgmises järjekorras asukoha akna nurkades: all vasakul, ülal vasakul, ülal paremal, all paremal. See toob esile menüüd, milles saab aktiveerida navigeerimise RAW andmete logimise faili ja hilisema mahamängimise. Logidele saab ligi, kui seade arvutiga ühendada. Asuvad kaustas Logs. Logide mahamängimine aktiveerib automaatselt ekraanitõmmiste tegemise funktsiooni. Pärast tuleb see käsitsi deaktiveerida.

6. Arvutiga ühendamine: MTP autotuvastus, tavaline ketas või tavaline ketas üheks sessiooniks - saab valida, kuidas seadet arvutiga ühendada. Kas Media Transfer Protocol või tavakettana. Kaardi vaates ava reisikompuuter, kliki kiirusnäidikule ja hoia näppu seal peal 5-7 sekundit. Avaneb diagnostika menüü. Sealt vali "Configuration and settings" - "MTP Settings". Avanenud aknast saabki valida ühendusmeetodi (MTP Auto Detect, Mass Storage, Mass Storage Single Session). Kliki salvesta ja ongi valmis.

7. Häälefailide versiooni kontroll - too esile eelpool kirjeldatud Diagnostika menüü, vajuta "Next" nuppu all paremas servas, kuni jõuad "Audio Test Page" lehele. Vajuta "Aud V" nupule parmal üleval nurgas. See toob esile kogu installitud häälefailide nimekirja. Väljuda sellest menüüst saab kas lihtsalt seade välja lülitada või siis vajutada nuppu "Back" kuni esilehel klikkida "Exit".