Garmin nüvi 1350

Arutelud Garmin GPS teemadel
Kasutaja avatar

Teema autor
es1pz
Foorumi liige
Foorumi liige
Postitusi: 12
Liitunud: 30. Märts 2017, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Garmin nüvi 1350

#1

Postitus Postitas es1pz »

Tervitus ja Head uut aastat! Kasutan aasta aega uut TomTom-i, aga Garminist tunnen suurt puudust. Tegelikult ongi ideaalne kasutada neid üheaegselt, väikene ülal peegli kõrval ilma helita ja kolakas TomTom armatuuril. Tänavu pikad reisid plaanis ja Garmini kaartid päris vanad. Otsustasin "netis" kolada ja otsida kaartide vabavara. Midagi leidsin, aga eelnevalt oli vaja ka GarminExpress kallale lasta. Tõenäoliselt tegi see tarkvara uuenduse, aga kustutas omapoolselt ka detailsed kaardid, et saaksin raha eest uued installida. Nüüd olen olukorras, et ainult põhikaart on seadmes ja kõik teised puuduvad, muidu oli terve Euroopa sees! Ma oleksin isegi nõus olnud vanade kaartidega sõitmist jätkama. Mis nüüd teha?


Kasutaja avatar

Marmes
Administraator
Administraator
Postitusi: 206
Liitunud: 15. Märts 2017, 17:37
Asukoht: Vahi
GPS: Garmin DriveSmart 76 LMT-D | fenix 5X
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Garmin nüvi 1350

#2

Postitus Postitas Marmes »

Hei! Head uut aastat! Ma olen suht kindel, et need kaardid on seadmes kenasti alles, aga tõenäoliselt on olnud piraadid ja Garmin muutis nende kaartide litsentsid kehtetuks. Kui asud Tartus või juhtud sattuma Tartusse, võid läbi astuda ehk saab aidata.


Kasutaja avatar

Teema autor
es1pz
Foorumi liige
Foorumi liige
Postitusi: 12
Liitunud: 30. Märts 2017, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Garmin nüvi 1350

#3

Postitus Postitas es1pz »

Tere ja tänud vastuse eest! Kaardid võisid olla küll piraadid, sest ma tegin "venelaste" juures mingis firmas kunagi "uuendamise". Sõitsin täna Tallinnas, "kodu" oli tal teada, aga ühtegi teed ei näidanud. Lõpuks teatas õieti, et "oled jõudnud kohale". Praegu aega on, suveks tahaks töökorda saada. :)


Kasutaja avatar

Marmes
Administraator
Administraator
Postitusi: 206
Liitunud: 15. Märts 2017, 17:37
Asukoht: Vahi
GPS: Garmin DriveSmart 76 LMT-D | fenix 5X
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Garmin nüvi 1350

#4

Postitus Postitas Marmes »

Jah, huvipunkte tunneb, mäletab ja teavitab isegi siis, kui antud huvipunkti kaart pole aktiivne.
Kui suve poole ei ole abi ja lahendust saanud, võid minu poole pöörduda. Vaatab, mida teha annab. Usun, et olukord on lahendatav.


Vasta Eelmine teemaJärgmine teema