Teenused

MONITORI JA PRINTERI VÄRVIDE KALIBREERIMINE

* Monitori värvide kalibreerimine: 50 €
Sisaldab arvutisse vajaliku tarkvara installeerimist, monitori kalibreerimist vaikimisi foto standardile D65 (6500 Kelvinit, 120 cd/m², Gamma 2.2) ja monitorile ICM värviprofiili loomist. Kalibreerimise ajal optimeeritakse monitori heledus, kontrast, värvitoonide ülekanne, valgepunkt ning hallskaala.
Kuna aja jooksul paratamatult monitori värvid muutuvad, siis tuleb aeg-ajalt monitore uuesti kalibreerida. Korduskalibreerimine sõltub mitmetest asjaoludest nagu nt kui stabiilne monitor on, kui kriitiline on vajadus täpsete värvide järgi, milleks monitori kasutatakse jne. Keskmiselt võiks lasta monitori kalibreerida 2 korda aastas.

Miks on monitori kalibreerimine oluline?

* Printeri värvide kalibreerimine: 70 €
Teenus sisaldab arvutisse vajaliku tarkvara installeerimist ja printerile (RGB ja CMYK printerid) iga kasutatava paberitüübi jaoks ICC profiili loomist.

* Monitori ja printeri värvide koos kalibreerimine: 100 €

 

Digikaamerate profiilide loomine

* Digikaameratele kohandatud DCP värviprofiilide loomine: 40 €

Et ka digikaamera näitaks korrektseid värve ja võtta sensori võimekusest viimast, tuleb ka neid kalibreerida. Igale valgusolule luuakse oma .DCP (Digital Camera Profile) profiil, mida hiljem Adobe Lightroomis töödeldes saab kasutada standardsete eelmääratud värviprofiilide asemel. Loodavad profiilid on kaamerapõhised ja saab kasutada vaid konkreetse kaameraga tehtud fotode puhul.

 

 

M e e d i a
P o s t i t u s e d
M e t a