Teenused

VÄRVIDE KALIBREERIMINE

* Monitori värvide kalibreerimine: 50 €
Sisaldab arvutisse vajaliku tarkvara installeerimist, monitori kalibreerimist vaikimisi foto standardile (6500 Kelvinit, 120 cd/m², Gamma 2.2), monitorile ICM värviprofiili loomist ja selle aktiveerimist.
Kuna aja jooksul paratamatult monitori värvid muutuvad, siis tuleb aeg-ajalt monitore uuesti kalibreerida. Korduskalibreerimine võiks toimuda ideaalis 2-6 nädala tagant, kuid hiljemalt iga 3 kuu tagant.

X-Rite tehniline tugi: Tüüpiline kasutaja kalibreerib monitori iga kahe nädala tagant. Kui märgata muutusi monitori töös, on aeg seda uuesti kalibreerida. Kui oled nõudlik värvide suhtes või töötad värvide täpsust nõudvate töödega, siis tasuks kalibreerida iga nädal või isegi igapäevaselt. Kui monitor on stabiilne ja hoiab kalibreeritud taset, siis võib kalibreerida iga kuu aja tagant.

Miks on monitori kalibreerimine oluline?

* Printeri värvide kalibreerimine: 90 €
Tahad oma printerist viimast välja pigistada? Tehase poolt loodud printeri profiilid seda kahjuks ei võimalda.
Teenus sisaldab arvutisse vajaliku tarkvara installeerimist ja printerile ICC profiilide loomist. Igale fotopaberi tüübile luuakse eraldi profiil.

* Monitori ja printeri värvide kalibreerimine: 120€
Soovitav on kalibreerida korraga nii monitor kui ka printer, et tulemus printerist oleks ikka samasugune nagu see on arvuti monitorilt näha.

Peegelkaamera sensori puhastus

* Cropsensor (APS-C/DX) & täiskaadersensor: 17 €

M e e d i a
P o s t i t u s e d
M e t a