Jõulud 2019

Hei-hei!

“Rege rauta suvel, vankrit talvel.” Ehk teisisõnu, alanud on jõulusessioonide broneerimine. Jõulunurga sessioonid algavad alates 4. oktoobrist.

Oktoobri lõpuni on kõik broneeringud veel vana hinnaga, alates 1. novembrist on hinnad kallimad!

Jõulunurgad tulevad nagu ikka kahte stuudioruumi ja uskuge mind, need on taaskord imelised! Helis juba teab, kuidas seda asja ajada. Pildid selleaastastest jõulunurkadest lisanduvad kuu lõpu poole.

* Kohapeal võimalik lasta teha ka soeng ja fotomeik. Küsi lisainfot!
* Sellel aastal on võimalus sessioonideks rentida ka imelisi pidulikke kleite! Kleidigalerii lisandub peatselt.

Kuna stuudios on palju teisigi fotograafe, kes aegu broneerivad, siis jõulusessioonide ajad täituvad kiiresti ja kõige paremad ajad (nädalavahetused) täituvad ruttu. Seetõttu mida varem te minu juurde aja broneerite seda kindlam, et saate soovitud kuupäeva/kellaaja ning pildid ka Jõuludeks kätte.
Broneerida saab nii pooletunniseid sessioone, tunniseid sessioone kui ka kombineeritud sessioone, st seda et nt pool tundi ühes stuudioruumis ning pool tundi teises stuudioruumis, et võtta ikka maksimaalne jõulutemaatikast 🙂

info & broneerimine: mariomesifoto@gmail.com või kodulehel oleva kontaktvormi kaudu.

Soovi korral prindin teie imelised fotod preemium klassi Pro Pearl fotopaberile, valmistan ilusa fotokapa või ka kauni fotolõuendi seinale. Uuri lähemalt siit: www.marmes.ee

 

Küsi pakkumist & broneeri aeg  Tagasi algusesse Instagram
M e e d i a
P o s t i t u s e d
M e t a