Silt: mõisapark

Maraton

Veidi teistmoodi postitus. Kuulake head muusikat ja vaadake pildigaleriid, mille tegime imekaunis Olustvere mõisapargis. Veidi värvi ja särtsu halli kõledasse sügisesse! Anmatino uusim lugu Maraton.

Kairi & Priit

Kuldne ja ilus sügis on hoos. Raadi Mõisapargis saime kokku Kairi ja Priiduga, et teha pisike ringkäik ja jäädvustada kauneid hetki ilusate inimeste ja imelise sügisega.

Dolores

Ansambel Dolores alustas oma tegevust aastal 1997. Kaheliikmelisest bändist on  kasvanud tänaseks kolmeliikmeline ansambel. Esinetakse erapidudel, pubides, pulmades, firmapidudel, kultuurimajades ja täpselt  seal, kuhu on oodatud hoogne tantsumuusika. Kohtusin nendega Tartus, Raadi Mõisapargis. Tegime väikese bändisessiooni.  

Henri & Kätlin – 13.09.2014

Tartus kõlasid taas pulmakellad. Seekord oli au mul olla Henri ja Kätlini elu tähtsaima päeva tunnistajaks ja jäädvustajaks. Pildiseeria tegime Tartus, juba sügiseselt kaunitesse värvidesse mattuma hakkavas Raadi Mõisapargis. Veelkord, palju palju õnne teie eluteele, Henri ja Kätlin ning suur tänu selle imetoreda teiega veedetud päeva eest!

Kristiin’i & Fredy lapseootus

Mõned päevad tagasi tulid minu juurde Kristiin ja Fredy. Kristiini lapseootus on “kohe kohe” etapis ning oligi viimane aeg ja võimalus juba ilusaid sügisvärve võtmas Raadi Mõisapargis väike fotosessioon läbi viia.